A MAHASZ tagjai

A MAHASZ tagja lehet bármely, az Európai Gazdasági Térség területén letelepedett jogi személy, egyéni vállalkozó, továbbá az Európai Gazdasági Térség valamely államában állampolgársággal rendelkező természetes személy, mely hangfelvételek előállításával, illetve kiadásával – beleértve a hangfelvétel-katalógus kezelését is – foglalkozik, és a jelentkezését megelőzően a MAHASZ-nál regisztrálta magát a www.mahaszjogdij.hu/kiado (korábban playlist.hu) weboldalon és regisztrációját követően hangfelvételei adatait a MAHASZ-nak bejelenti, és a javára a hangfelvétele felhasználása után jogdíja keletkezik (a továbbiakban hangfelvétel-kiadó).

A taggá válás részletes szabályait ld. a MAHASZ Tagsági Szabályzatában.

A szövetségi formából adódóan minden kiadó azonos jogokkal és kötelezettségekkel rendelkezik, amelyek megismerhetők a Kjkt.-ból, a MAHASZ Alapszabályából, a Tagsági Szabályzatból és a Jogosulti Tájékoztatóból.

A MAHASZ tagdíja évente 50.000 Forint.

A szövetség tisztségviselői:

  • Elnök
  • Elnökségi tagok
  • Felügyelő Bizottság elnöke és tagjai

Elnök: 
Szűts László

Elnökségi tagok: 
Cselőtei László
Dorozsmai Péter
Joós István
Molnár Gábor
Peremenczky Krisztina
Spiegelhalter László
Szarka József

Felügyelő Bizottság elnöke: 
Nász Csaba

Felügyelő Bizottság tagjai: 
Fórián Gabriella
Hartmann Kristóf

Igazgató: 
Szűts László

 

A Szövetség tagjai:

1G Recordskelo@1grecords.hu
AMPMpeter@punnanymassif.hu
BODITALKbodiprodukcio@gmail.com
Chameleon Recordshayashimushroom@gmail.com
CLS Kiadó adam@cls.hu
Convention Budapestfmiklosi@convention.hu
Dancemaniainfo@dancemania.cc
Dancemix Recordsspigiboy@spigiboy.hu
Dred Sounddred@dmf.hu
Drum & Monkeytom@drumandmonkey.hu
E&M 2000 Kft. fasy@fasy.hu
Etnofon Recordsinfo@etnofon.hu
FLD Recordsfldrecords@gmail.com
Exkluzív Music Kiadóexkluzivmusic@pr.hu
Fehér Sólyomsajto@akos.hu
FM RECORDSmestertamas@me.com
Fotexnetildiko@hungaroton.hu
Gold Record Musicgmolnar@goldrecord.hu
Gramy-Hmail@gramy.hu
Grund Recordsinfo@grundrecords.hu
HAMMER RECORDSinfo@hammerworld.hu
Hear Hungary Musicinfo@hearhungary.hu
Hungarosoundjosh@hungarosound.com
IKP Musicgabor.kisszabo@gmail.com
Interwurlitzerpite@hiperkarma.hu
King Music Managementkiraly.viktor2@gmail.com
ko recordsinfo@ko.hu
Kultúrkombinátedinaxjuhasz@gmail.com
Lamarti
Lazlolaszlo@lazloco.com
Leatonkorneliagal@gmail.com
Lip Records liprecordings@gmail.com
Magneoton Zrt.info@magneoton.hu
Mamazonejeges@mamazone.hu
Melodika Kiadóinfo@kaczorferi.hu
MFMart.mfm@gmail.com
Mistral Music Kiadóinfo@mistralmusic.hu
Mojzerdalkom@t-online.hu
Music Hungary Zeneműkiadóhangveto@hangveto.hu
NarRator Recordsemesemarosfalvi@gmail.com
Nas Informatikainfo@nas.hu
R & Rr.andr@t-mailto.hu
Rózsa Recordsirozsa@rozsarecords.hu
Schubert Musicg.stiedl@schubertmusic.com
Seven Music Recordszs.dobrady@gmail.com
Skyforcemagicworld@t-online.hu
SONY MUSICgabriella.forian@sonymusic.com
Stefanus Kiadóstefanuskiado@gmail.com
Strein és Mercymercyegyuttes@vipmail.hu
Szenes Kiadóandrea.szenes@gmail.com
Tarsagoagnes.kardos@tarsago.com
Twelve Tonesinfo@twelvetones.hu
Tom-Tom Stúdiórecords@tomtom.hu
Trottel Kiadórupaszov@trottel.hu
Universal Musicinfo.hungary@umusic.com
V4 Musicpgyorgy@v4-music.com
VTCDvtcd@vtcd.hu
WMMusicDistributiongallasz.eniko@wmmd.hu
YDM Recordscontact@ydmrecords.com
Zenekerproducer@zeneker.hu
Zeneszöveg.hucsipai.roland@zeneszoveg.hu